hr gyakornok | budapest

posted
contact
júlia teleki, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
hr
job type
permanent
reference number
123815 / 15976
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Bővülő csapatunkba keresünk kommunikatív, talpraesett HR gyakornokot, aki hosszú távon is szeretne a HR területén elhelyezkedni !

Ha szeretnél Magyarország piacvezető munkaerő-közvetítő cégénél dolgozni, egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lenni, jelentkezz gyakornoknak a Randstadhoz!

Gyakornokként bepillantást nyerhetsz a fejvadászat és a munkaerő-közvetítés rejtelmeibe, megismerheted a magyar munkaerőpiacot, és elindíthatod a karrieredet!

-szoros együttműködés és tanulási lehetőség tapasztalt
tanácsadóinkkal
- a toborzás-kiválasztás folyamat aktív támogatása:
-önéletrajzok szűrése saját rendszerben és állásportálokon
-telefonos interjúk menedzselése(nyelvtudás ellenőrzése)
-álláshirdetések szerkesztése
-interjúk szervezése
-adminisztratív feladatok

Elvárások / Requirements

- nappali hallgatói jogviszony
- minimum 20-25 óra munkavégzés/hét
- talpraesettség
- kitartás
- fontos a figyelem és a pontosság
- magabiztos angol nyelvtudás, még egy nyelv folyékony ismerete előny
- jó kommunikációs készség

Amit kínálunk / Offer

- rugalmasan oszthatod be az idődet!
- kimagasló munkahelyi környezetben dolgozunk.
- hozzánk könnyen eljutsz, modern irodánk jól megközelíthető.
- lehetőséged nyílhat tapasztalt tanácsadóinkkal interjúztatni.
- velünk jól fogod érezni magad, egy fiatalos csapat megbecsült tagja lehetsz!
- tőlünk komoly és felelősségteljes feladatokat fogsz kapni, ha kávéfőző/fénymásoló gyakornokságot keresel, nem nálunk a helyed!
- nekünk az az érdekünk, hogy a legtöbbet kihozzuk a gyakorlati időszakodból, és hogy ez a lehető legizgalmasabban és legtevékenyebben teljen!

Kapcsolattartó / Applications

Teleki Júlia