bérszámfejtő | budapest

posted
contact
hajnalka sziebert, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
hr
job type
permanent
reference number
124090 / 22281
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

A Randstad Hungary a világ egyik legnagyobb munkaerő-közvetítő és kölcsönző vállalata. Alapvető jellemzőnk a szakmai hozzáértés és minőségi HR megoldások, valamint a nyitottság és az innováció.

Saját csapatunkba, 2. kerületi irodánkba keresünk szakembert bérszámfejtési területre.

- A vállalat bérszámfejtésének támogatása és koordinálása, az ehhez szükséges adatok regisztrálása és ellenőrzése
- Releváns dokumentumok rendben tartása, iktatása
- Munkaügyi adminisztráció
- Munkavállalók be,- és kiléptetése
- Havi statisztikák, riportok készítésében való részvétel
- Munkavállalókkal való kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

- Közép- vagy felsőfokú TB- és bérügyintézői végzettség
- minimum 3-4 éves szakmai tapasztalat, NEXON bérszámfejtő program gyakorlati ismerete
- TB kifizetőhelyen szerzett tapasztalat előny
- MS Office magabiztos ismerete
- Nagyfokú precizitás és koncentráció készség
- Kitartás, rendszerszemlélet
- Előre gondolkodó, proaktív személyiség
- Ügyfélközpontúság

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Multinacionális, biztos háttér
- Fiatalos, lendületes csapat
- Szép és igényes munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Sziebert Hajnalka