bérszámfejtő asszisztens | budapest

posted
contact
hajnalka sziebert, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
hr
job type
permanent
reference number
132790 / 22773
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Csatlakozz a Magyarországon piacvezető Randstad csapatához!

Jó analitikus képességekkel rendelkezel?
Érdekel a bérszámfejtés?
Szeretnél egy olyan csapat része lenni, ahol minden nap tanulhatsz valami újat?

Feladataid lesznek:
- A Payroll teljes körű támogatása ügyfél és munkavállalói igényeknek megfelelő magas szintű szolgáltatás biztosításában
- Bérügyi adminisztráció, számfejtéshez szükséges anyagok összegyűjtése, előkészítése és iktatása
- Adatok pontos rögzítése, nyilvántartása
- Bérszámfejtőkkel való szoros együttműködés
- Jelenléti ívekkel kapcsolatos ügyintézés
- Cafeteria kezelése
- Szervezetkarbantartás (Nexonban)
- Kölcsönzött munkavállalókkal való kapcsolattartás (fogadóórák tartása)
- Kölcsönzött munkavállalók juttatásainak nyomon követése
- Egyéb ad-hoc back office-t érintő szervezési, illetve adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

Te vagy az ideális jelölt, ha:
- Bérszámfejtés területen OKJ képesítéssel rendelkezel
- Munkádat pontosan, precízen végzed
- Képes vagy rendszerben látni a munkádat meghatározó szabályokat
- Kommunikációs készséged kiemelkedő
- Ügyfélszolgálati területen is szereztél már tapasztalatot
- Rendelkezel olyan HR ismeretekkel, amikre építve nálunk elindulhatsz a payroll szakértővé válás útján
- középfokú angol nyelvtudásod írásban és szóban is aktívan használod

Előnyként értékeljük, ha:
- egy-két éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
- ismered a Nexont

Amit kínálunk / Offer

Érdemes csatlakoznod hozzánk, mert nálunk:
- értékes és izgalmas szakmai tapasztalatot szerezhetsz
- hosszútávú karrier lehetőség vár rád egy nemzetközi vállalatnál
- a csapat közvetlen és fiatalos
- központi elhelyezkedésű, stílusos munkakörnyezetben dolgozunk

Kapcsolattartó / Applications

Hajnalka Sziebert