communications associate (internship) | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Customer Service
job type
permanent
reference number
28750 / 29873
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Miért minket válassz?

  • A Randstad Magyarország piacvezető HR szolgáltató cége, így egy biztos háttér áll majd mögötted
  • Rugalmasan összeillesztheted a munkát és a tanulmányaidat
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk Neked bővülő feladatkörrel
  • Számos gyakornokunk nálunk folytatja karrierjét a diploma megszerzése után is - ha jól teljesítesz, erre Neked is lehetőséged lesz

Főbb feladataid lesznek:

  • Jelöltekkel való kommunikáció elsősorban írásban
  • Chaten és emailben beérkező jelölt megkeresések kezelése, a jelöltek kérdéseinek megválaszolása
  • Jelentkezések adminisztrációja
  • Megkeresések továbbítása az illetékes tanácsadó kollégák felé
  • Jelölt adatbázis adminisztráció
  • E-mailek kezelése

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha:

  • Még legalább fél évig aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Angolul és magyarul is jól kommunikálsz írásban
  • Megfelelő helyesírási és gépelési készségekkel rendelkezel
  • Tudsz heti 20-25 órában dolgozni

Amit kínálunk / Offer

  • Rugalmas, órarendhez igazítható munkaidő (egymás között beoszthatjátok, hogy melyik nap szeretnétek dolgozni)
  • Hosszú távú karrier
  • Multinacionális, biztos háttér
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Modern irodánk a 13. kerületben, a Dózsa György úti metrómegálló közelében található
  • Home office lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Szigeti Zsófi

zsofia.szigeti@randstad.hu