szerviz technikus | budapest, iii. kerület

posted
contact
tímea sebesy, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest, iii. kerület, budapest
job category
unskilled worker
job type
permanent
reference number
167776 / 24721
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Sziasztok!

Mérnök vagy vagy akár elektonikai végzettséggel rendelkezel?

Szuper lehetőségre vágysz ahol kiteljesedhetsz szakmailag?

Akkor ez a TE lehetőséged!

Több partnercégünkhöz az alábbi pozíciókba keresünk munkatársakat:

- Szervizmérnök
- Háztartási Gépszerelő
- Karbantartó technikus

Elvárások / Requirements

- mérnöki vagy elektroműszerész végzettség,
- egy vagy több műszakos munakrend
- budapesti (vagy környéki) lakhely,
- középfokú számítástechnikai ismeretek (szövegszerkesztő, táblázatkezelő, ügyviteli rendszer használatában szerzett tapasztalat)
- B kategórás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

- fejlődési lehetőség nívós vállalatoknál
- versenyképes juttatási csomagok
- kellemes munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Ha szimpatikus a lehetőség regisztrálj hozzánk pár kattintással és jelentkezz!

Sebesy Tímea
+36309810014
timea.sebesy@randstad.hu