sofőr darus teherautóra | budapest

posted
contact
katalin kissné szilágyi, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
unskilled worker
job type
permanent
reference number
129905 / 22346
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Munkatársakat keresünk Osztrák tulajdonú fém és elektronikai hulladékanyag kereskedő és feldolgozó partnerünkhöz. Kiemelkedő bérezéssel, családbarát munkarenddel, Modern Mercedesz típusú, darus teherautókra.

-A járművek biztos- precíz kezelés napi 8 órában
-vezetés
-le és felrakodás autós daru segítségével
-ügyfélkezelés
-adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

-Könnyű-vagy nehézgépkezelői jogosítvány és gyakorlat -(autóra szerelt daru),
-C, E kat. jogosítvány,
-érvényes digitális sofőrkártya,
-GKI kártya,
-PÁV II.,
-balesetmentes vezetés
-Előnyt jelent: ADR vizsga

Amit kínálunk / Offer

-1 műszakos, rugalmas munkarend
-kiemelkedő bérezés
-modern géppark

Kapcsolattartó / Applications

Dóra Száraz
+36 30 190 9694
dora.szaraz@randstad.hu