operátor | gyöngyöshalász

posted
contact
anna erdődi, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
gyöngyöshalász, heves
job category
unskilled worker
job type
permanent
reference number
122429 / 21446
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Európa csúcstechnológiás abroncsgyára operátorokat keres azonnali belépéssel.
A legmodernebb technológiával már robotok építik az abroncsot, így tiszta, klimatizált, világos munkakörnyezetben dolgozhatsz.

Feladatok:
- Robotokat, gépeket és eszközöket beállítani, működtetni
- Átvenni és mozgatni a nyersanyagokat
- A karbantartási folyamatokban részt venni

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha:
- Rendelkezel szakközépiskolai, de legalább szak- vagy általános iskolai végzettséggel
- Vállalod folyamatos műszakban a munkavégzést
- Jó fizikummal rendelkezel
- Előny, de nem feltétel, az abroncsgyártói vagy gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Bérezés:
- Általános iskolai végzettséggel szakmai tapasztalattól függően bruttó 180.000 - 220.000 Ft közötti
bér + műszakpótlék
- Szakközépiskolai végzettséggel szakmai tapasztalattól függően bruttó 200.000 - 250.000 Ft közötti
Egyéb juttatások:
- Teljesítmény bónusz
- Cafeteria évente bruttó 180 000 Ft. (SZÉP kártya, különböző utalványok stb.)
- Műszaktól függetlenül, juttatáson felül, naponta egy ingyenes meleg étel
- Céges buszjárat, vagy munkába járási támogatás
- Lakhatási támogatás, vagy kollégiumi elhelyezés

Kapcsolattartó / Applications

Erdődi Anna
+3630 628 9964 vagy
anna.erdodi@randstad.hu