karbantartó technikus | környe

posted
contact
tímea huppauer, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
környe, komárom-esztergom
job category
unskilled worker
job type
permanent
reference number
123411 / 21040
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Tatabányai ipari parkba keresünk gyártó partnerünk számára SAJÁT ÁLLOMÁNYBA karbantartó területre új kollégákat!
Nyitott pozíciók: automatizált technikus, elektronikai technikus.

Megfelelsz az elvárásoknak? Várjuk jelentkezésed, s teljeskörű tájékoztatást kapsz a részletekről!
Itt egyből céges dolgozóként kezdhet!

Támogatja az új berendezések telepítését, segíti a beállítást és hibakeresést a validáció
előkészítésében
Tanulmányozza és megismeri a termelési folyamatok segédberendezéseit
Támogatást nyújt a termelési célkitűzések elérésének érdekében
Rendszeresen ellenőrzi a gépek állapotát a termelési területeken, figyeli a trendeket és keresi a fejlesztési igényeket
Javasol és kivitelez projekteket, melyek javítják a folyamat hatékonyságát és minőségét
Felügyelet biztosítása az alkatrész raktárban és a karbantartó műhelyben

Elvárások / Requirements

- középfokú végzettség műszaki területről
- tapasztalat technikusi munkakörben
- gépek biztonságtechnikai előírásainak alapszintű ismerete
- proaktivitás és jó munkaidő beosztási képesség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk / Offer

- kiemelkedő bérezés
- cafetéria már belépéstől
- bejárási támogatás
- napi étkezési kedvezmény
- havi és negyedéves bónuszok

Kapcsolattartó / Applications

Tímea Huppauer
06 30 258 1027
06 34 200 330