gépkezelő | pákozd

posted
contact
tímea huppauer, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
pákozd, fejér
job category
unskilled worker
job type
permanent
reference number
126251 / 19532
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Új kollégákat keresünk gépkezelői munkakörbe! Túl monoton és kihívásokban szegény a jelenlegi állásod? Adj esélyt a személyes fejlődésnek és légy egy dinamikusan bővülő cég új tagja!

Feladatok:
- fűrészgépek, CNC vagy PLC vezérlésű gépek kezelése
- alkatrészek, félgyártmányok és késztermékek gyártása
- berendezések tisztítása, beállítása, kisebb karbantartási munkák elvégzése.
- belső anyagmozgatások és árucsomagolások elvégzése.
- gyártásközi ellenőrző lapok, OEE lapok és Munkalapok töltése

Elvárások / Requirements

Elvárások:
- Gyártásban szerezett tapasztalat
- 8 osztályos végzettség
- Csoportban végzett munkára való alkalmasság

Gyártás területen védőeszközök használata: acélbetétes cipő, füldugó, szemüveg, hosszú nadrág.

Amit kínálunk / Offer

Juttatási csomag:
versenyképes bérezés
13.havi fizetés
bónuszok
céges buszjárat a megye több pontjáról
családias munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Huppauer Tímea
34/200-330
E-mail: tatabanya@randstad.hu
Tatabánya, Komáromi út 21. Randstad iroda