gépkezelő | -

posted
contact
piroska déri, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
-, pest
job category
unskilled worker
job type
permanent
reference number
119897 / 22000
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Élelmiszeriparban tevékenykedő partnercégünk számára keresünk gépkezelői pozícióba kollégákat bővülés miatt.

Ha szeretnél bepillantani egy élelmiszeripari folyamatba, akkor bátran keress minket! Mód van rá, hogy megtekintsed a munkavégzés helyét.

A munka pörgős, nem szükséges egy helyben állni. A gépek felügyelete kihívást jelent, van hova fejlődni.

- a gépek szét-, összeszerelése
- gépek beállítása és teljes körű üzemeltetése
- gyártásközi mérések elvégzése
- termékek jelölése

Elvárások / Requirements

- pontos munkavégzés
- pro-aktivitás, nyitottság az újdonságok megismerésére
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- az élelmiszergyártásból adódó higiéniai szabályok betartása
- hasonló pozícióban szerzett tapasztalat előny
- 2 műszak vállalása

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes juttatási csomag
- fejlődési lehetőség
- családias csapat
- modern munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Kapcsolattartó:Piroska Déri
Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését hívja a következő számot +36 (30) 340 89 02
vagy küldje önéletrajzát a piroska.deri@randstad.hu email címre