gépi betanított munkás | budapest

posted
contact
piroska déri, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
unskilled worker
job type
permanent
reference number
167834 / 24722
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Budapest III. kerületi FÉMMEGMUNKÁLÁSSAL foglalkozó partnercégünkhöz keresünk

GÉPI BETANÍTOTT MUNKÁS POZÍCIÓBA KOLLÉGÁKAT.

LEHETSZ PÁLYAKEZDŐ IS, NÁLUNK TAPASZTALATOT SZEREZHETSZ!

FELADATAID LESZNEK:

- A megmunkáló gépek alapanyaggal való ellátása
- Az elkészült alkatrészek kivétele a gépből
- Összeszerelési feladatok, melyek nagyobb súlyok mozgatásával járnak.

Elvárások / Requirements

A POZÍCIÓHOZ SZÜKSÉGÜNK VAN:

- Befejezett legalább 8 általános iskolai végzettségre
- 3 műszakos 8 órás munkarend vállalására (hétfőtől péntekig)
- Jó kézügyességre, apróbb alkatrészek miatt
- Monotonitástűrésre, jellemzően egy munkaállomáson fogsz tevékenykedni

Amit kínálunk / Offer

TÖBB OKOT IS TUDUNK, HOGY VELÜNK DOLGOZZ!

- korrekt alapbér, eddigi tapsztalatod függvényében
- 40-50%-os műszakpótlék
- Br. 35.000 Ft cafeteria az első munkanaptól
- Havi teljesítmény alapú prémium az első munkanaptól
- Féléves prémium a vállalat eredményeitől függően
- Szakmai és karrier előrelépési lehetőségek
- Béremelés évente
- Továbbképzési lehetőségek
- Modern és tiszta munkakörnyezet
- Kiváló közösség
- Ingyenes céges buszjárat az Árpád hídi metrómegállótól minden műszakban

Kapcsolattartó / Applications

Déri Piroska

piroska.deri@randstad.hu