cnc szikraforgácsoló gépbeállító | budapest

posted
contact
viktória takács, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
unskilled worker
job type
permanent
reference number
115155 / 21489
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Budapesti telephelyű, multinacionális partnerünk megbízásából keresünk CNC szikraforgácsoló gépbeállító munkatársat a XV.kerületbe.

CNC tömb - és huzalos szikraforgácsoló gépek kezelése, programozása
Korrekciózások elvégzése a CNC gépeken
Műszaki rajzok értelmezése
Szerszámok cseréje
Átállások, beállítások végrehajtása befogókészülékek cseréje
Alkatrészek kézi mérőeszközökkel, ellenőrző sablonnal történő mérése
Mérőeszközök beállítása, mérőgépes protokollok kiértékelése

Elvárások / Requirements

CNC gépkezelői / programozói végzettség
1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak)

Előnyt jelent:
Heidenhein, AEG, Fanuc, Mithubishi, Elotherm vezérlések ismerete
Emelőgép kezelői végzettség (darukezelő)

Amit kínálunk / Offer

Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
Kiemelkedő, teljesítményt elismerő juttatásai csomag (Cafeteria, Biztosítás, Bónusz)
Munkavállalói kedvezmények
Modern, nemzetközi munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Viktória Takács
​+36 30 883 2392
​viktoria.takacs@randstad.hu