cnc elektromos karbantartó | budapest

posted
contact
viktória takács, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
unskilled worker
job type
permanent
reference number
115191 / 20655
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Budapesti telephelyű multinacionális partnerünk megbízásából keresünk CNC elektromos karbantartót a 15.kerületbe.

- Karbantartási tevékenységek dokumentálása
- CNC megmunkáló gépek és célgépek megelőző karbantartása (3-4-5 tengelyes megmunkáló központok, CNC köszörűk és szikraforgácsoló gépek)
- Javítási, felújítási feladatok elvégzése
- Ad hoc gépmeghibásodások elhárítása
- Tervezett, időszakos karbantartások elvégzése
- A gépek zavartalan működésének biztosítása, rendeltetésszerű használata
- Mechanikus karbantartók támogatása

Elvárások / Requirements

- Gépipari szakmunkás vagy technikusi végzettség
- 1-3 éves CNC gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
- Siemens, Heidenhein, Unipro, és AEG vezérlések karbantartási ismerete

Előny:
- Multinacionális környezetben szerzett tapasztal
- Emelőgép kezelői végzettség (darukezelő)
- SAP karbantartási modul ismerete

Amit kínálunk / Offer

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet:
viktoria.takacs@randstad.hu címen, vagy érdeklődni a 0630/883 23 92 telefonszámon.

Kapcsolattartó / Applications

Viktória Takács
viktoria.takacs@randstad.hu
0630/883 23 92