bőrvarró operátor (varrónő) | miskolc

posted
contact
beáta pártai, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
miskolc, borsod-abaúj-zemplén
job category
unskilled worker
job type
permanent
reference number
129473 / 19662
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

• Személygépkocsik kormányának bőrözött felületi varrása ipari varrógépen. (bőrvarrás)
• A legnagyobb autógyártó vállalatok számára (pl. BMW, Honda, Toyota),

Elvárások / Requirements

• szabó/varró iskolai végzettség, gyakorlat
• kiváló látás, jó kézügyesség, precíz munkavégzés, megbízhatóság,
• több műszakos munkarend vállalása,
• tiszta erkölcsi bizonyítvány.

Amit kínálunk / Offer

• Modern és innovatív technológia,
• Tiszta és rendezett munkakörnyezet,
• Fejlődési lehetőség, autóipari ismeretek elsajátítása,
• Stabilitás, hosszú távú lehetőségek,
• Versenyképes jövedelem, az első ledolgozott teljes hónap után CAFETERIA,
• Többféle BÓNUSZ szerzési lehetőség,
• Ingyenes sportolási lehetőségek, kiterjedt dolgozói kedvezmény hálózat.
• Miskolciaknak kombinált bérlet, vidékieknek 100%-os utazási költségtámogatás.

Kapcsolattartó / Applications

Beáta Pártai
m +36 30 281 3989
beata.partai@randstad.hu