tooling engineer (injection moulding) | nagyigmánd

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
nagyigmánd, komárom-esztergom
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
27567 / 28457
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Élelmiszeripari és egészségügyi műanyag csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó nemzetközi partnerünk folyamatosan fejlődik, bővül. Hozzájuk keresünk új, fröccsöntési technológiában jártas Szerszámmérnök kollégát.

A Szerszámmérnök kolléga fő fókuszában a fröccsöntő szerszámok, eszközök karbantartásának koordinációja és felügyelete lesz a rábízott gyártóegységen belül.

Feladatok részletesen:

  • Preventív / korrektív karbantartások tervezése és szervezése üzemegységen belül
  • A szerszámkarbantartással kapcsolatos dokumentációk elkészítése és aktualizálása
  • Folyamatos kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal és egyéb partnerekkel angol nyelven
  • Együttműködés belső és külső auditok előkészületeiben, illetve részvétel azokon
  • Kaizen tevékenységek aktív szakmai támogatása
  • Szoros együttműködés az üzemegységhez tartozó csapattagokkal a lehető legjobb eredmények elérése érdekében
  • Hatékony alkatrészgazdálkodás a zökkenőmentes karbantartási folyamatok biztosításához

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • magabiztos angol nyelvtudással
  • felsőfokú műszaki végzettséggel (preferált, de nem elvárás)
  • legalább 1-3 év hasonló területen, fröccsöntő szerszámok karbantartásában szerzett tapasztalattal
  • vezetői kompetenciákkal

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Bónusz
  • Szakmai tréningek
  • Nemzetközi háttér

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Zengő Dóra dora.zengo@randstad.hu / Imre Tamás, tamas.imre@randstad.hu