quality manager | aszód

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
aszód, pest
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
28111 / 29102
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk, nemzetközi hátterű, közepes méretű (kb. 250 fő) autóipari cég, számára keresünk a Minőségbiztosítási Menedzser kollégát, aki a teljes gyártóegység minőségügyi rendszeréért lesz felelős.

A pozíció fő fókuszában a minőségügyi terület üzemeltése és fejlesztése lesz. Feladatok részletesen:

  • 9 fős minőségügyi osztály irányítása
  • Quality KPI-ok tartása és javítása (vevői reklamáció, selejt, válogatási költségek budget szint alatt tartása, csökkentése, auditok sikeres teljesítése, stb.)
  • a minőségügyi rendszer üzemeltetése
  • lehetséges fejlesztési pontok felfedezése és a fejlesztése megvalósítása
  • kommunikáció a legfontosabb beszállítókkal és vevőkkel

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Felsőfokú mérnöki végzettséggel (minőségmenedzsment / gépészmérnök)
  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalóképes ismeretével
  • Min. 5 év autóipari minőségbiztosítási vezetői tapasztalattal
  • ISO 9001:2000 /VDA 6.1:2003, ISO/TS 16949-nak megfelelő minőségbiztosítási eszközök ismeretével
  • Auditori képesítéssel
  • Beszállítói minőségmenedzsment tapasztalattal
  • Előny: multinacionális környezet, Lean, 5S, folyamatos fejlesztési tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Amit a partner kínál:

  • vezetői juttatási csomag (személyautó és éves bónusz)
  • kihívást jelentő feladatok
  • nemzetközi háttér és támogatás
  • fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Imre Tamás, tamas.imre@randstad.hu