manufacturing engineer | biatorbágy

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
biatorbágy, pest
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
30846 / 32472
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk saját márkájú, speciális sporteszköz fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozik és elismerten a leggyorsabban fejlődő globális sportág úttörője. Új Gyártástámogató mérnök kollégánk egy nagyon izgalmas szakaszban csatlakozhat a cégcsoporthoz, tovább építve a globális márkát és felpezsdítve a nemzetközi sportipart.

Gyártástámogató mérnökként az új kolléga feladata a biatorbágyi gyártó részlegen többek között a belső gyártási folyamatok támogatása, új technológiák bevezetése, meglévő gyártógépek felügyelete és programozása, robotok programozása, robotcellák összeállítása. Motivált kollégákkal dolgozhat együtt egy felgyorsult, dinamikus, modern környezetben, ahol minden nap új dolgokkal találkozhat. Jelentkezz hozzánk, amennyiben szeretnél egy nagyon izgalmas projekt részese lenni.

  • A teljes gyártás műszaki támogatása
  • Aktív együttműködés a társosztályokkal
  • Gyártási dokumentációk készítése és kezelése
  • Termelési előkészítő feladatok
  • Nyersanyagok és késztermékek adminisztrációja
  • A műszakilag jóváhagyott folyamatok végrehajtása
  • A gyártási rendelések nyomon követése
  • A gyártott termékek dokumentálása
  • Részvétel a munka szervezésében
  • Termelési jelentések készítése a termelésvezető számára
  • A gyártási folyamatok fejlesztése, optimalizálása

Elvárások / Requirements

  • Min. 1-3 éves gyártó cégnél szerzett gyártástámogatói tapasztalat
  • Angol középszintű nyelvismeret (szóban és írásban)
  • Számítógépes tervező programok ismerete
  • Kiváló problémamegoldó képesség, komplex gondolkodás
  • Gyártógépek (lézergépek, CNC gépek, robotcellák) programozásában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Önállóság, hatékonyság, gyorsaság

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások (Wáberer magán egészségbiztosítás)
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Innovatív, nemzetközi termék és munkakörnyezet, modern megoldások és technológiák
  • Dinamikusan fejlődő vállalat
  • Ingyenes sportolási lehetőségek
  • Home office lehetőség
  • Részvétel új és izgalmas projektekben
  • Fejlődési és tanulási lehetőség, szakmai képzések
  • Nyelvtanulási lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni (akár linkedin profillal is). További információ és jelentkezés:

Budai Tamás

tamas.budai@randstad.hu