hardverfejlesztő mérnök | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Technical / Engineering jobs
job type
permanent
reference number
28913 / 30069
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Dinamikusan növekvő Partnerünknél megismerkedhetsz az autóipar legújabb fejlesztéseivel és kihívásaival, találkozhatsz a vezető autógyártók ötleteivel. A budapesti központ a tudásnak és elhivatott munkatársainak köszönheti sikerét.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most pro-aktív, elhivatott kollégákat az alábbi pozíció betöltésére:

HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Vezérlőelektronika- és szenzorkövetelmények, rendszertervek készítése
  • Analóg és digitális áramkörök tervezése
  • Vezérlőelektronika és szenzortesztek tervezése, végrehajtása
  • Műszaki problémák megoldása (hibaanalízis)

Elvárások / Requirements

Milyen követelményeknek kell megfelelned?

  • Villamosmérnök végzettség
  • Tapasztalat áramkörtervezésben és szimulációban
  • Mérésekben való jártasság
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Eredményorientált gondolkodás

Előny:

  • Nyomtatott áramkörök tervezésében, beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Mit kapsz munkád megbecsüléseként?

  • Tapasztalatodnak megfelelő piacképes juttatást(cafeteria, bónusz)
  • Részt vehetsz nemzetközi projektekben
  • Autóipari környezetben fejlesztheted magad
  • Találkozhatsz a legfrissebb szabványokkal
  • "State of the art" szakmai ismereteket szerezhetsz
  • Rendszeres képzéseken vehetsz részt
  • Mérnöki/szakértői karrierút lehetőséget biztosítunk számodra
  • Komplex rendszerekkel, 4-6-8 rétegű vezérlőkártyákkal dolgozhatsz

Ha fontos számodra a szakmai fejlődés és érdekes feladatokra vágysz továbbá egy jó hangulatú, nemzetközi környezetben szeretnél dolgozni, akkor érdemes jelentkezned.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed kérjük, magyar nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz a rendszerünkön keresztül vagy közvetlenül nálam az alábbi elérhetőségen.

Zengő Dóra
dora.zengo@randstad.hu