villanyszerelő | budapest

posted
contact
katalin kissné szilágyi, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
skilled worker
job type
permanent
reference number
128383 / 22547
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

A média iparban tevékenykedő nemzetközi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Villanyszerelő

- Villanyszerelés, elektromos árammal működő reklámberendezések javítása a kiadott műveleti utasítások és munkalapok alapján
- Berendezések állapotának ellenőrzése, azokról hibalapok felvétele, állapotrögzítés fényképezéssel
- Jelentések, beszámolók készítése
- Vállalati autók rendeltetésszerű használata és állapotának felelős megőrzése
- Munkavédelmi előírások betartása
- Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

- Villanyszerelő bizonyítvány és B kategóriás jogosítvány megléte feltétel
- Pályakezdőket is várunk!
- Munkavégzés helye: Budapest és Pest megye
- Munkaidő: állandó délutános munkarend: 15:00-23:30 - szabad a délelőtt!

Amit kínálunk / Offer

- Kiemelkedő szakmai háttér és csapat
- Kellemes munkahelyi környezet
- Családias csapat

Kapcsolattartó / Applications

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérem kattintson a "Jelentkezem" gombra. A regisztráció csak pár percet vesz igénybe.

Kocsis Ivett Dalma
ivett.dalma.kocsis@randstad.hu
06 30 428 77 39