védelmi ellenőr | budapest

posted
contact
valéria dombai, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
skilled worker
job type
permanent
reference number
131960 / 13779
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Szereted a pezsgést, a nemzetközi környezetet? Alap szinten beszélsz angolul és érettségid is van? Szívesen dolgoznál a repülőtéren?
Akkor Téged keresünk! Jelentkezz hozzánk védelmi ellenőrnek!

- A repülőtér területére belépő személyzet, utasok és a csomagok ellenőrzése
- A biztonsági területre és légi közlekedésre veszélyes tárgyak, eszközök és anyagok kiszűrése és ezek bekerülésének megakadályozása
- Minden gyanús vagy feltűnő személy és tárgy ellenőrzése

Elvárások / Requirements

- Érettségi
- Alapfokú angol nyelvtudás
- Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása napi 8 órában
- Büntetlen előélet
- Pontos és precíz munkavégzés, megbízhatóság
- Kiváló figyelem-koncentrációs, együttműködési és kommunikációs készségek

Amit kínálunk / Offer

- Nemzetközi munkakörnyezet
- Folyamatos képzések
- Versenyképes jövedelem, cafeteria a próbaidő lejárta után
- munkakezdés előtt 6 hetes tréning, amelyre fizetés is jár

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Kapcsolattartó / Applications

Dombai Valéria
valeria.dombai@randstad.hu
+36 30 966 7786