védelmi ellenőr - liszt ferenc nemzetközi repülőtér | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Skilled worker
job type
permanent
reference number
10591 / 10347
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Szereted a pezsgést, a nemzetközi környezetet? Alap szinten beszélsz angolul és érettségid is van? Szívesen dolgoznál a repülőtéren és szeretnél versenyképesen keresni (alapbér: br. 320.000Ft +műszakpótlék+ negyedéves bónusz: br. 80.000Ft)? Akkor Téged keresünk! Jelentkezz hozzánk VÉDELMI ELLENŐRnek!

A repülőtér területére belépő személyzet, utasok és a csomagok ellenőrzése

A biztonsági területre és légi közlekedésre veszélyes tárgyak, eszközök és anyagok kiszűrése és ezek bekerülésének megakadályozása

Minden gyanús vagy feltűnő személy és tárgy ellenőrzése

Elvárások / Requirements

Érettségi

Alapfokú angol nyelvtudás

Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása napi 8 órában

Büntetlen előélet

Pontos és precíz munkavégzés, megbízhatóság

Kiváló figyelem-koncentrációs, együttműködési és kommunikációs készségek

Amit kínálunk / Offer

Nemzetközi munkakörnyezet

Folyamatos képzések

Versenyképes jövedelem (alapbér: br. 320.000Ft +műszakpótlék+ negyedéves bónusz: br. 80.000Ft)

munkakezdés előtt 6 hetes tréning, amelyre fizetés is jár

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Kapcsolattartó / Information

Dóra Dubai

dora.dubai@randstad.hu

+36 30 428 7739