utasbiztonsági koordinátor munkalehetőség a repülőtéren | budapest

posted
contact
valéria dombai, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
skilled worker
job type
permanent
reference number
127963 / 8194
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Szereted a repülőtér hangulatát? Vonz a nemzetközi környezet? Jól beszélsz angolul? Akkor jelentkezz hozzánk Utasbiztonsági koordinátornak!

- Beszállókártyák érvényességének ellenőrzése
- Az utasok felkészítése az utasbiztonsági ellenőrzésre, folyadékok elvétele
- A sorban álló utasok koordinálása
- Utas információ biztosítása
- Az utas visszaáramlás megakadályozása

Elvárások / Requirements

- Középfokú végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás
- A repülőtéren megszerezhető sikeres szakmai vizsga
- Folyamatos munkarend vállalása napi 8 órában
- Büntetlen előélet
- Pontos és precíz munkavégzés, megbízhatóság
- Kedves, nyitott személyiség

Amit kínálunk / Offer

- Nemzetközi munkakörnyezet
- Folyamatos képzés
- Versenyképes jövedelem, cafeteria a próbaidő lejárta után

Kapcsolattartó / Applications

Dombai Valéria
valeria.dombai@randstad.hu
06 30 966 7786