raktáros | debrecen

posted
contact
enikő török, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
debrecen, hajdú-bihar
job category
skilled worker
job type
permanent
reference number
149583 / 23730
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Partnercégünk jelenleg több, mint 16,000 embert alkalmaz világszerte. 2018 folyamán új gyártóegységet kezdett el építeni Debrecenben, 500 új munkahelyet teremtve ezzel. Dinamikus fejlődő csapatukba keressük a lelkes és a szakmai fejlődésre vágyó új munkatársakat.

- Beérkező áruk mennyiségének, sérülés mentességének ellenőrzése
- Meghatározott napi gyártásterv alapján a gyártósorok kiszolgálása (raktári anyagok összekészítése)
- Késztermékek pántolása, fóliázása munkautasítás szerint, raktárba való betárolása
- Anyagmozgatás, komissiózás és csomagolási feladatok ellátása
- Készletek ellenőrzése, leltározása a vállalat belső szabályzataiban foglaltaknak megfelelően
- Integrált vállalatirányítási rendszer napi szintű használata (SAP/S4HANA ismerete előny)
- Raktári rend biztosítása, folyamatos fenntartása

Elvárások / Requirements

- Szakirányú középfokú végzettség
- 2-3 év hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
- Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előny (SAP, S/4 HANA)
- Targonca jogosítvány, 1-2 éves vezetési gyakorlat feltétel
- „B” kategóriás jogosítvány megléte feltétel
- Többműszakos munkarend vállalása
- Erős kommunikációs készség és csapatszellem

Amit kínálunk / Offer

- Kihívást jelentő multinacionális környezet
- Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
- Külföldi betanulás lehetősége
- Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag

Kapcsolattartó / Applications

Vanessza Borza
+36 20 499 7774
vanessza.borza@randstad.hu