munkafelvevő - szerviztanácsadó | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Skilled worker
job type
permanent
reference number
26721 / 27449
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Prémium kategóriás autók értékesítésével és szervizelésével foglalkozó partnerünkhöz keresünk MUNKAFELVEVŐ - SZERVIZTANÁCSADÓ kollégát Budapest 11. kerületi telephelyre.

Ha rendelkezel műszaki végzettséggel vagy autószerelői, akár éppen munkafelvevői tapasztalattal és szívesen megismernéd a prémium autók világát, akkor csak biztatni tudlak, hogy jelentkezz hozzánk!

Prémium kategóriás autók szakszerű hibafelmérése, munkalap elkészítése

Feladatok átadása a szervizes kollégáknak

Elkészült autók végső ellenőrzése

Aktív kapcsolattartás az ügyfélkörrel, információnyújtás részükre

Szervizszolgálatatások ajánlása, értékesítése

Professzionális munkavégzéssel az ügyfelek elégedettségének biztosítása

Elvárások / Requirements

Műszaki végzettség (preferáltan gépjárműtechnikus, autószerelői)

Munkafelvevői vagy szerviztanácsadói tapasztalat

Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

Márkaismeret, érdeklődés

Fejlett kommunikáció készség

Professzionális, ügyfélközpontú attitűd

Amit kínálunk / Offer

Juttatási csomag: fix alapbér, kiemelkedő havi prémium, egyéb juttatások

Színvonalas, gyönyörű munkakörnyezet

Prémium kategóriás autók megismerése, képviselete

Szakmai fejlődési lehetőség

Motiváló, összetartó csapat

Biztos munkaviszony

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZEM" gombra kattintva tudsz pályázni, de elküldheted emailben is az önéletrajzod, ahol szívesen megválaszolom a felmerülő kérdéseket is, keress bátran!

fanni.illes@randstad.hu