minőségügyi ellenőr és iso koordinátor | szolnok

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
szolnok, jász-nagykun-szolnok
job category
Skilled worker
job type
permanent
reference number
29233 / 30468
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Innovatív közlekedési eszközöket létrehozó partnerünk számára keressük új csapattagjukat, aki szeretne hozzájárulni ahhoz, hogy még környezettudatosabb, fenntarthatóbb szolgáltatást tudjanak nyújtani Magyarországon és világszerte.

az EHS tevékenységének (környezet-, egészség- és munkavédelem) szervezése, koordinálása a vonatkozó nemzetközi szabványoknak és egyéb előírásoknak megfelelően

ISO 9001/TS 22163 és ISO 14001 független harmadik fél általi tanúsítvány fenntartásában és fejlesztésében való aktív részvétel

ETCS L2 rendszer installációs tevékenységének napi szintű támogatása

minőségellenőrzési jegyzőkönyvek folyamatos vezetése, aktualizálása

kapcsolattartás a külső szolgáltatókkal, partnerekkel és a vezetőséggel

EHS oktatások megszervezése és megtartása a kollégák részére

Elvárások / Requirements

középfokú végzettség (érettségi)

ISO 9001/TS 22163, ISO 14001 szabványok ismerete és gyakorlati alkalmazásukban szerzett tapasztalat

minimum 3-5 év releváns szakmai tapasztalat

folyékony, magabiztos angol nyelvtudás

felhasználói szintű MS Office Excel, Word és PowerPoint ismeretek

B kategóriás jogosítvány

szervízben vagy gyártó üzemben szerzett tapasztalat

nyitott, kommunikatív személyiség

terhelhetőség, gyors döntéshozó képesség

Amit kínálunk / Offer

versenyképes jövedelem

munkabéren kívüli juttatások

bejárási támogatás a törvényben meghatározottak szerint

felelősségteljes feladatok ellátása

fejlődési, előrelépési lehetőség

határozatlan idejű munkaszerződés

azonnali kezdési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni a pályázatod, vagy várom emailben az önéletrajzod, ahol a kérdéseid is megbeszélhetjük:

Blahó Martina: martina.blaho@randstad.hu