komissiózó | nyíregyháza

posted
contact
piroska déri, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
nyíregyháza, szabolcs-szatmár-bereg
job category
skilled worker
job type
permanent
reference number
154630 / 24032
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Autóipari területen tevékenykedő partnerünk számára, az Imperial Logistics-hez keresünk szállással komissiózó kollégákat Győrbe.

Gyere, és légy részese egy multinacionális vállalatnak, ahol megkapod a szakmai támogatást, és a lehetőséget a fejlődésre.

Elérhető akár kettő hónapon belül egy OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány gyakorlattal, csak rajtad múlik, a feltételek adottak.

Feladataid lesznek:

- Autóalkatrészek összekészítése, és betárazása
- Kézzel történő anyagmozgatás, max 15 kg-ig!
- A termékek összekészítése PDA-s rendszerrel történik cikkszám alapján
- Raktári rend fenntartása

Elvárások / Requirements

Ezekkel szeretnénk, ha rendelkeznél:

- 8 befejezett általános iskolai végzettség
- Alapfokú számítógépes ismeretek
- Jó fizikum (a munkavégzés sok sétával jár)
- 3 műszakos munkarend vállalása
- Rugalmasság

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amennyiben rendelkezel targoncás jogosítvánnyal, de nincs tapasztalatod, nálunk lehetőséged nyílik a gyakorlatot megszerezni, így a továbbiakban targoncavezetőként lesz alkalmad dolgozni.

Előny:

Amennyiben rendelkezel termelési területen szerzett tapasztalattal, örömmel fogadjuk.

Amit kínálunk / Offer

Ajánlatunk:

- Targoncavezetői munkakör elérése beiskolázással

- Szállás biztosítása, amennyiben Győr 80 km-es körzetén kívül van a bejelentett lakcímed. Havi kétszeri hazautazás támogatás.

- 2-3 fős szobák biztosítása.

- A juttatási csomag tartalma: alapbér+műszakpótlék+bónuszok+Cafetéria

- Munkaruha biztosítva

- Előrelépési lehetőség.

- Szakmai támogatás, emberközpontú gondolkodás.

- Munkavégzés helye: Győr

Kapcsolattartó / Applications

Pozdena Erika és Déri Piroska