karbantartó technikus (inflator gyártás) | miskolc

posted
contact
beáta pártai, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
miskolc, borsod-abaúj-zemplén
job category
skilled worker
job type
permanent
reference number
122855 / 22211
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Miskolci autóipari gyártó partnerünkhöz keresünk tapasztalt karbantartó kollégát

— Gépmeghibásodások okainak feltárása és elemzése,
— magasan automatizált gyártósori gépek, berendezések karbantartása, javítása,
— megelőző karbantartási tevékenység kialakításában való részvétel és a meglévő folyamatok javítása a
zökkenőmentes termelés érdekében,
— az előkészítő karbantartási munkálatok elvégzése minden berendezésen, valamint az új gépek telepítésének
gördülékeny végrehajtásának biztosítása,
— termeléshez közvetetten kapcsolódó anyagok nyomon követése, anyagigények leadása,
— munkakörhöz kapcsolódó dokumentáció vezetése, naprakészen tartása.

Elvárások / Requirements

— Szakirányú középfokú villamos ipari végzettség,
— minimum 3 éves szakmai tapasztalat gépkarbantartás területén multinacionális környezetben előnyt jelent,
— magas szintű elkötelezettség és kezdeményező készség.

Előnyt jelent:
— magas fokú automatizáltsággal rendelkező gyártósorokon szerzett karbantartási ismeret (pneumatika,
szenzorika, elektronika, stb.),
— kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás írásban és szóban.

Amit kínálunk / Offer

— Hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér,
— Modern, tiszta munkakörnyezet, technológia,
— Versenyképes juttatási csomag,
— Fejlődési lehetőség,
— Utazási költségtérítés.

Kapcsolattartó / Applications

Beáta Pártai
beata.partai@randstad.hu