gépészeti szerelő | budapest

posted
contact
katalin cséby, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
skilled worker
job type
permanent
reference number
128177 / 22532
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Szeretnél tagja lenni egy stabil és megbízható cégnek, ahol a munkádért cserébe valóban elismernek és megbecsülnek?

Akkor jelentkezz!

Budapesti partnercégünkhöz keresünk gépészeti szerelőket

• hegesztési feladatok elvégzése
• ipari csőhálózat - 200 mm átmérő feletti - építése, karbantartása
• acél, polietilén csővezetékek, csőrendszerek karbantartása
• a vállalat szolgáltatási területén szerelési és hibaelhárítási munkák végzése
• csőszerelvények napi ütemterv szerinti karbantartása

Elvárások / Requirements

• hegesztő vagy lakatos vagy szerkezeti lakatos végzettséggel rendelkezel
• van AWI / ív- lánghegesztésben / ipari átmérőjű csőhálózat építésében, karbantartásában tapasztalatod
• nem okoz problémát a technológiai rajzok olvasása, és ezek alapján az önálló munkavégzés
• csapatjátékos és jó probléma megoldó képesség jellemez
• „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Előnyt jelenthet:

• egyéb hegesztési eljárás ismerete, ebben szerzett gyakorlat
• nagy átmérőjű technológiai csővezetékek kivitelezésében megszerzett gyakorlat
• „C” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

• stabil, hosszútávú vállalati hátteret nyújtunk
• nyugdíjba beszámító jövedelmed lesz
• a cég biztosítja a munkaruhát
• korrekt, bejelentett bérezésre számíthatsz
• széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
• egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt
• dolgozói vásárlási kedvezményt biztosítunk partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
• hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk

Kapcsolattartó / Applications

Katalin Cséby
katalin.cseby@randstad.hu
+36 30 981 0063