forgácsoló operátor | budapest

posted
contact
dalma kocsis, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
skilled worker
job type
permanent
reference number
117286 / 17754
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Nemzetközi színvonalat képviselő vasúti fékrendszerek gyártásával foglalkozó partnercégünk gyárbővítés miatt keres új munkatársat az alábbi feladatokra:

• Forgácsoló gépek kezelése, kiszolgálása
• Alkatrészek legyártása az előírt utasítások alapján
• Munkadarab mérése, ellenőrzése
• Alkatrészek sorjázási-, mosási feladatainak ellátása
• Autonóm karbantartási feladatok elvégzése
• Problémák, eltérések jelentése a közvetlen felettes részére

Elvárások / Requirements

• 3 műszakos munkarend vállalása
• Műszaki szakirányú végzettség: CNC maró, - esztergályos és / vagy
• Műszaki rajzolvasási készség
• Windows, MS Office felhasználói ismeret
Előny
• SAP ismeret

Amit kínálunk / Offer

• Versenyképes fizetési és juttatási csomag
• Részvételi lehetőségek nemzetközi projektekben
• Egyéni fejlődési lehetőségek

Kapcsolattartó / Applications

Katalin Kissné Szilágyi
katalin.szilagyi@randstad.hu