csoportvezető (alkatrész gyártás) | debrecen

posted
contact
beáta pártai, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
debrecen, hajdú-bihar
job category
skilled worker
job type
permanent
reference number
149532 / 23726
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

- Az irányítása alá tartozó csoportban dolgozó munkavállalók napi munkájának irányítása, szervezése, felügyelete műszaki rajzok alapján az alkatrészgyártó üzemben
- Képzések biztosítása a csoportjában dolgozó kollégák részére
- A munkaterületen működő gépek üzemeltetésével kapcsolatos utasításokban rögzítettek maradéktalan betartása és betartatása
- Az irányítása alatt álló csoport munkájának minőségszempontú irányítása és a végrehajtás ellenőrzése
- Szükség esetén egyedi alkatrészek felülvizsgálata, újrafelhasználása

Elvárások / Requirements

- Szakirányú (legalább) szakmunkás végzettség (technikus végzettség előnyt jelent)
- 2-3 év hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
- Német és/vagy angol társalgási szintű nyelvtudás megléte
- Külföldi betanulás vállalása
- Többműszakos munkarend vállalása
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (SAP rendszer ismerete előnyt jelent)
- Műszaki rajz olvasási képesség előnyt jelent
- Komplex technikai gyártási folyamatok iránti elkötelezettség
- Erős kommunikációs készség és csapatszellem

Amit kínálunk / Offer

- Kihívást jelentő multinacionális környezet
- Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
- Külföldi betanulás lehetősége
- Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag

Kapcsolattartó / Applications

Pártai Beáta
+36 30 281 3989
beata.partai@randstad.hu