cnc gépkezelő | budapest

posted
contact
piroska déri, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
skilled worker
job type
permanent
reference number
105648 / 13484
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Német tulajdonú, nemzetközileg elismert partnercégünk számára keresünk CNC gépkezelő kollégákat azonnali kezdéssel.
PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

- Egyedi és széria alkatrészek legyártása műszaki rajz alapján CNC vezérlésű esztergagépeken
- Rendszeres minőségellenőrzés a gyártott darabokon, szükség esetén a beavatkozások elvégzése (szerszám csere, program korrekció, stb.)
- Napi karbantartási feladatok (olajozás, hűtőfolyadék pótlása), az időszakos karbantartási feladatok figyelemmel kísérése

Elvárások / Requirements

- Releváns középfokú OKJ-s végzettség (CNC gépkezelő képesítés)
- Mérésekben szerzett tapasztalat (tolómérő, mikrométer, menetkaliber)
- CNC gépkezelésben szerzett gyakorlat
- Képesség a felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzésre
- 3 műszakos 8 órás műszakrend vállalása (H-P)

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes alapbér és 40-50%-os műszakpótlék
- Br. 35.000 Ft cafeteria az első munkanaptól
- Teljesítmény alapú prémium az első munkanaptól
- Szakmai és karrier előrelépési lehetőségek, továbbképzési lehetőségek
- Modern és tiszta munkakörnyezet
- Kiváló közösség, vállalati szabadidő programok
- Ingyenes céges buszjárat az Árpád hídi metrómegállótól minden műszakban

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Kapcsolattartó / Applications

Déri Piroska
06 30 340 89 02
piroska.deri@randstad.hu