autószerelő | budapest

posted
contact
piroska déri, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
skilled worker
job type
permanent
reference number
126070 / 22421
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Abroncs kereskedéssel és gépjármű szervízeléssel foglalkozó partnercégünkhöz keresünk 2 fő autószerelő kollégát azonnali kezdéssel.

• A munkájához szükséges termékismeret elsajátítása a cég által forgalmazott termékekre vonatkozóan
• Részvétel a munkafelvételben
• Szükséges alkatrészek megrendelése
• Gyorsszerviz szolgáltatás szakszerű elvégzése
• Javítások végzése a vonatkozó előírások szerint
• Munkalapok kezelése, kitöltése
• Gépek, mérőeszközök, szerszámok szakszerű kezelése, karbantartása
• Műhelyrend biztosítása
• Raktározási műveletekben való részvétel
• Munka- és tűzvédelmi szabályok betartása

Elvárások / Requirements

• Autószerelő szakmunkás végzettség
• Két éves szakmai gyakorlat

Amit kínálunk / Offer

• Versenyképes bércsomag
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Modern munkakörnyezet
• Lendületes csapat

Kapcsolattartó / Applications

Kapcsolattartó: Déri Piroska

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje önéletrajzát a piroska.deri@randstad.hu e-mail címre vagy érdeklődjön további információkról személyesen a +36 (30) 340 89 02 telefonszámon