telefonos értékesítői csoportvezető | alsónémedi

posted
contact
gergely pomázi, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
alsónémedi, budapest
job category
sales / trade
job type
permanent
reference number
122434 / 22161
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Partnerünk folyamatosan növekedő, B2B területen tevékenykedő, logisztikai szolgáltatásokat lefedő multinacionális vállalat. Szakmai és emberi oldalról is kiváló lehetőség 1-2 éves vezetői tapasztalattal és telefonos értékesítési tapasztalattal rendelkező szakemberek számára!

- Csoportvezetői feladatok
- Telefonos értékesítői és adminisztrátori csapat napi munkájának koordinálása, támogatása
- Új kollégák kiválasztásában, betanításában való aktív részvétel
- Továbbképzések, új oktatások megtartása
- A csoport teljesítményének ellenőrzése, segítségnyújtás
- Statisztikák, kimutatások készítése, forecast, monitoring
- Az Értékesítési vezető munkájának támogatása
- Részvétel a csoport mindennapi munkájában, fejlesztésében
- Új potenciális partnerek felkutatása, portfólió építés, a megkeresések rendszerben való kezelése
- Vállalati ügyfelek megkeresése és tájékoztatása, igényfelmérés és igényfelkeltés, a cég szolgáltatásainak bemutatása
- Folyamatos, telefonos / e-mailes kapcsolattartás a vállalati partnerekkel, valamint a vállalat többi részlegével

Elvárások / Requirements

- Legalább 2-3 év telefonos értékesítői tapasztalat
- Csoportvezetésben, mentorálásban szerzett legalább 1 éves tapasztalat
- Felsőfokú végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás
- Kiemelkedő kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (magas fokú Excel ismeret)
- Önálló, megbízható munkavégzés, pro-aktivitás
- Céltudatos, sikerorientált attitűd
- Jó stressz tűrő képesség és terhelhetőség

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Munka-magánélet egyensúlya
- Változatos, kihívást jelentő munkakör - komplex munkafeladatok
- Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
- Stabil, fejlődő, multinacionális vállalat

Kapcsolattartó / Applications

Pomázi Gergely
gergely.pomazi@randstad.hu