kereskedelmi asszisztens | budaörs

posted
contact
jonatán acsay, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budaörs, pest
job category
sales / trade
job type
permanent
reference number
146940 / 23501
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Kereskedelmi területen szeretnéd elkezdeni a pályád? Nagyon jó analitikus képességekkel rendelkezel? Szeretnél nemzetközi szinten kapcsolatot tartani? Ha ezekre a kérdésekre igennel feleltél, akkor az alábbi kereskedelmi asszisztens pozíciót Neked találták ki.

- Területi értékesítési vezetők szakmai munkájának támogatása
- 3 ország értékesítési riportjainak összehangolása, értékesít
- Szerződés-nyilvántartó rendszer létrehozása, szerződések követése, egységesítése 3 országban és riport készítése, adatelemzés
- Heti előrejelzések készítése
- Ár- és árrés elemzés, az ármódosításokkal kapcsolatos döntések előkészítése
- Napi együttműködés a külföldi értékesítést támogató osztállyal
- Marketing promóciók előkészítése és követése értékesítési oldalról

Elvárások / Requirements

- Legalább középfokú végzettség érettségivel
- MS office programok ismerete - különös tekintettel az Excel-re
- Precíz, gyors, megbízható munkavégzés önállóan
- Rendszerszemlélet
- SAP ismeret előny
- legalább középfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Bejárás támogatás
- Felelősségteljes munkakör, nagyfokú önállóság
- Stabil nemzetközi vállalati háttér

Kapcsolattartó / Applications

Jonatán Acsay
jonatan.acsay@randstad.hu