head of business development | budapest

posted
contact
zita töreky, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
sales / trade
job type
permanent
reference number
124139 / 20224
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Turizmusfejlesztéssel foglalkozó partnerünkhöz keresünk jelenleg Nemzetközi turisztikai tanácsadókat az alábbi piacokra: Egyesült Királyság, Lengyelország, Csehország, Szlovákia, Olaszország és Oroszország.

- Magyarország, mint turisztikai desztináció bemutatása és értékesítése a külföldi piacokon
- Külföldi turisztikai területen tevékenykedő ügyfelek rendszeres látogatása
- Részvétel nemzetközi turisztikai kiállításokon és rendezvényeken
- Bemutatók és prezentációk szervezése és tartása nemzetközi ügyfelek részére
- Kapcsolatépítés és ápolás nemzetközi utazási irodákkal, a MICE és leisure területeken egyaránt
- Diplomáciai kapcsolatok ápolása
- Turisztikai trendek folyamatos figyelemmel követése

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség
- Hasonló területen szerzett min. 3-5 éves értékesítői tapasztalat, erős értékesítői ambíció
- Az adott országnak megfelelő nyelv tárgyalóképes ismerete (angol, olasz,lengyel/szlovák/cseh, orosz)
- Az adott célország kultúrájának, valamint turisztikai igényeinek és szokásainak átható ismerete
- Magyarország szeretete és ismerete
- Nyitottság Magyarország, mint turisztikai célpont képviselésére és értékesítésére az adott célországban

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes alapbér és teljesítmény arányos bónusz
- Nemzetközi utazási lehetőség
- Fiatalos, dinamikus csapat
- Változatos és izgalmas munkakör

Kapcsolattartó / Applications

Szántai-Kis Nóra
nora.szantai-kis@randstad.hu