értékesítési munkatárs | budapest

posted
contact
dorka bartók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
sales / trade
job type
permanent
reference number
132641 / 21669
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Megbízónk a Grenkeleasing Magyarország, aki több mint 30 országban képviselteti magát, hazánkban 2006 óta van jelen. A cég Magyarországon piacvezető a kis értékű IT finanszírozásban, célja elsősorban a kis- és középvállalkozások támogatása.
Számukra keresünk a bővülő értékesítési csapatba egy kiváló kommunikációs készséggel rendelkező Értékesítési munkatársat.

Az értékesítési munkatárs legfőbb feladata, hogy megtartsa a meglévő partnereket, új ügyfeleket kutasson fel elősegítve ezzel a vállalat sikeres működését.

Legfontosabb felelősségi körei:
- Komplex értékesítési folyamat managelése a csapattal együttműködve
- Új, potenciális ügyfelek felkutatása
- Meglévő ügyfelek, kereskedőpartnerek látogatása, a hosszútávú kapcsolat kiépítése és fenntartása
- Értékesítési adminisztráció
- Az értékesítési tervszámok elérésében való aktív részvétel

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú kereskedelmi, vagy közgazdasági képzettség
- Minimum 2-3 év preferáltan lízing területen szerzett értékesítési tapasztalat
- KKV-kal való értékesítési tapasztalat előny
- Jó kommunikációs képesség és tárgyalási technika, meggyőző személyiség
- Strukturált, céltudatos, hatékony munkamódszer, precíz adminisztráció
- Csapatszellem és lelkesedés, erős „sales attitűd”
- társalgási angol és/vagy német nyelvismeret
- „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

- Stabil és családias munkakörnyezet
- Versenyképes fizetés, bónusszal kiegészülve
- Céges autó, magánhasználatra is
- Betanulást segítő tréningek, kiváló mentoring

Kapcsolattartó / Applications

Bartók Dorka
dorka.bartok@randstad.hu