területi képviselő - logisztika | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Sales / commercial
job type
permanent
reference number
25150 / 13180
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Logisztikai szolgáltatásokat értékesítő nemzetközi partnerünkhöz keresünk Területi képviselőt.

Ha van már 2-3 év tapasztalatod Területi képviselőként logisztikai szegmensben, folyékonyan beszélsz angolul és szeretnél magas minőséget képviselni, akkor jelentkezz!

Üzletfejlesztés, piaci potenciál kiaknázása, partnerkör bővítése

Ügyfélkapcsolatok ápolása, igények felmérése

Új megoldások implementálása

Szerződéskötés koordinálása, árkalkulációk és riportok készítése

Értékesítési folyamatok nyomon követése, adminisztrációja

Cégen belüli kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárások / Requirements

2-3 év területi képviselői tapasztalat logisztikai szegmensben

Folyékony angol nyelvtudás

Felsőfokú végzettség

Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási képesség

Magas fokú MS Office ismeret

Vevő orientált gondolkodásmód

Döntésképesség

Amit kínálunk / Offer

Kiemelkedő juttatási csomag, bónusz lehetőséggel

Céges laptop, telefon, autó

Barátságos, támogató csapat

Innovatív munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

Orsolya Tóth-Csősz

orsolya.toth-csosz@randstad.hu