kiemelt értékesítési menedzser | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Sales / commercial
job type
permanent
reference number
28571 / 29660
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Energetikai területen tevékenykedő partnerünknek keressük vállalkozó szellemű új kollégájukat, aki szeretne osztozni velük jövőbeli sikereikben. Ha a felsőfokú végzettség és a kitűnő angol nyelvtudás megléte mellett egy olyan munkahelyen szeretnéd kamatoztatni az eddig megszerzett tudásod, ahol támogatják a forradalmian új ötleteidet, akkor jó helyen jársz!

Fő feladatok:

meglévő partnerekkel való kapcsolattartás

új partnerek felkutatása

termékek értékesítése, árazása

értékesítési csatorna működtetése, koordinációja

értékesítési csatorna jövedelmezőségének elemzése, értékelése

ügyfélelégedettség értékelése a termékekhez kapcsolódóan

termékek/szolgáltatások/folyamatok kialakításához és működtetéséhez szükséges szervezetközi koordinációs feladatok ellátása

Egyéb feladatok:

középtávú tervezésben való részvétel

értékesítési stratégia kialakításában való részvétel

munkacsoportokban, projektekben való részvétel

elemzések, döntés-előkészítő anyagok készítése

Illetve a termékek, szolgáltatások, vagy akár folyamatok fejlesztésére vonatkozó javaslatok megfogalmazása.

Elvárások / Requirements

Amire mindenképpen szükséged lesz...

felsőfokú végzettség

értékesítési területen szerzett 3-5 év releváns szakmai tapasztalat

tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előny, ha energetikai területen szereztél szakmai tapasztalatot!

S amire mire még szükséged lesz a munkád során...

ügyfélcentrikus hozzáállás

kiemelkedő kommunikációs képesség magyar (és angol) nyelven

proaktív, lendületes személyiség

egyfajta "újító" attitűd

Amit kínálunk / Offer

fejlődési lehetőség egy innovatív vállalatnál

előrelépési lehetőség

versenyképes juttatási csomag, alapbéren felül:

cafeteria

teljesítményarányos bónusz

jutalék

korlátlan járóbeteg ellátás

áramdíj kedvezmény

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni a pályázatod, vagy várom emailben az önéletrajzod, ahol a kérdéseid is megbeszélhetjük:

Blahó Martina: martina.blaho@randstad.hu