értékesítési gyakornok | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Sales / commercial
job type
permanent
reference number
25031 / 25196
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Gyakornoki helyet keresel értékesítési területen, ahol angol és/vagy német nyelvtudásodat is alkalmazhatod?

Szívesen kezdenéd karriered egy vezető autóipari multinál?

Jelentkezz most Értékesítési gyakornoknak Magyarország legnagyobb autóimportőr cégéhez, ahol megalapozhatod karrieredet!

- Árajánlatok elkészítésében való részvétel

- Gyári statisztikák, beszámolók, értékelések összeállításának adminisztratív támogatása

- Az értékesítési igazgató munkájának segítése

- Kapcsolattartás a partnerekkel

Elvárások / Requirements

-Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony gazdasági főiskolán/egyetemen még minimum 1évig

-Heti 25-30 óra munkavégzés

-Stabil angol és/vagy német nyelvtudás

-Erős excel ismeretek és precizitás

-Autókereskedelmi és az autók világa iránti szakmai érdeklődés, elkötelezettség

Amit kínálunk / Offer

-Fiatalos csapat

-Modern iroda

-Tanulási és fejlődési lehetőség

-Változatos és izgalmas feladatok

-Szakmai gyakorlat igazolása

Kapcsolattartó / Information

Panka Zsidákovits

panka.zsidakovits@randstad.hu