customer service representative | budapest

posted
contact
júlia erdős, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
others
job type
permanent
reference number
147361 / 23039
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

A világ egyik vezető édességipari nagykereskedéssel foglalkozó multinacionális nagyvállalatának magyarországi leányvállalata keres Customer Service Representative pozícióra munkatársat 1,5 éves határozott idejű szerződéssel.

Ezek lesznek a feladataid:
- rendelések feldolgozása (ellenőrzése, összesítése, rögzítése, módosítása SAP-ban), szállítási diszpozíció továbbítása a logisztikai szolgáltató felé;
- kiszállítások teljesítésének ellenőrzése, visszáru-, áruátvételi problémák kezelése határidőre;
- kiszállítások rögzítése EKAER-ben, azok lezárása, eltérések könyvelése határidőre;
- koordináció raktár-szállítók-vevők között;
- szezon beszállítások tervezése és lebonyolítása vevő és az értékesítési osztály bevonásával;
- riportok készítése és adminisztratív feladatok ellátása (pl. szállítólevelek ellenőrzése)

Elvárások / Requirements

Ezeket várjuk el Tőled:
- felsőfokú végzettség (gazdasági, műszaki, logisztikai, IT vonalon szerzett diploma);
- 1-2 éves munkatapasztalat;
- aktív középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban;
- SAP-ismeret előny, de nem feltétel;
- MS Office, elsősorban Excel-kezelés;
- nagyfokú munkabírás, rugalmasság;
- jó kommunikációs képesség, talpraesettség és határozottság;
- monotonitás-tűrés

Amit kínálunk / Offer

Ezeket kínáljuk Neked:
- minimum 1,5 éves határozott idejű munkaszerződés;
- versenyképes jövedelem + éves cafeteria + éves bónusz;
- Medicover egészség- és kórházbiztosítás;
- Generali élet- és balesetbiztosítás;
- modern irodakörnyezet, Budapest egyik üzleti negyedében