turisztikai kutatási és képzési igazgató | budapest

posted
contact
nóra szántai-kis, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
marketing / PR
job type
permanent
reference number
127993 / 22506
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Turizmusfejlesztéssel foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk vezetői tapasztalattal, elemző vénával rendelkező, kreatív Turisztikai kutatási és képzési igazgatót.

- Az igazgatóság irányítása, a szakmai munka koordinálása és felügyelete
- A turisztikai kutatási stratégia és az ágazati képzés-fejlesztés stratégiájának előkészítése
- A szakmai kutatási feladatok, az információszerzés, -gyűjtés és -feldolgozás szervezése
- A menedzsment és a munkatársak számára az információk továbbítása
- A külső partnerektől megrendelése kerülő kutatási szolgáltatások előkészítésének szervezése, irányítása és felügyelete
- Javaslattétel a turisztikai termék és szolgáltatás innovációk felkutatásának rendszerére és módszereire
- Javaslatok előkészítése a cég által a turisztikai szektor szereplői számára nyújtandó kutatási, elemzési szolgáltatásokra vonatkozóan, ilyenek tervezése, előkészítése, fejlesztése

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség
- Tanácsadói vagy marketing területen szerzett min. 5 éves tapasztalat
- Vezetői tapasztalat
- Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes alapfizetés és vonzó juttatási csomag
- Fiatalos, dinamikus csapat
- Változatos és izgalmas munkakör

Kapcsolattartó / Applications

Szántai-Kis Nóra
nora.szantai-kis@randstad.hu