gyártómérnök | zalaegerszeg

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
zalaegerszeg, zala
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
29164 / 30369
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk a piac egyik legnagyobb, teljes körű szolgáltatást nyújtó vállalata a védelmi szektorban, mely magában foglalja a kerekes és lánctalpas logisztikai, taktikai katonai járművek gyártását és fejlesztését. Székhelyük Düsseldorfban van. A vállalat vezető európai védelmi technológiai rendszerek beszállítója és a katonaság megbízható partnere. Zalaegerszegen építik fel új és modern gyáregységüket, mely egyedülláló lesz, AI technológiai alapokra helyezve a hangsúlyt, emellett a katonáság eszközeinek modernizálására fókuszálnak majd.

Cégcsoportjuk fejlesztette ki az új generációs LYNX típusú harcjárművet.

Légy részese az innovációnak!

  • Tanácsadás mérnöki és gyártási területen az összeszerelési folyamatok és technológiák bevezetésével és optimalizálásával kapcsolatban
  • Prototípus- és sorozatgyártási koncepciók kidolgozása, értékelése és megvalósítása
  • Munkatartalmak hozzárendelése gyártási lépésekhez
  • Gyártási folyamatok és anyagáramlás tervezése
  • Új összeszerelési eljárások, illesztési módszerek és műszaki segédeszközök bevezetése és validálása
  • Munkaállomások tervezése és folyamatoptimalizálás
  • Technológia és gyártási folyamatok áthelyezése más telephelyekre
  • Részvétel Make-or-Buy döntések meghozatalában
  • Gyártási struktúrák létrehozása és munkatervek készítése
  • Felelősség beruházási tervezésekért a saját szakterületet illetően
  • Külső beszállítók (speciális) eszközökkel kapcsolatos műszaki támogatása

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (pl. ipari termék- és formatervező mérnök, gépészmérnök)
  • Több éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki és gazdasági affinitás
  • SAP (R3 és/vagy S/4Hana), PDM/PLM rendszerek (Oracle Agile és/vagy Siemens Teamcenter), valamint MS-Office ismerete
  • Lean gyártási módszerek ismerete
  • Analitikus és vállalkozói gondolkodásmód
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magyar nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság Európán belül

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra!

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

Kapcsolattartó / Information

Klaudia dr. Ruzsinszky

Réka Tóth