raktárvezetőt keresünk országszerte, 6 lokációban | -

posted
contact
zsuzsanna virág, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
job category
logistics / procurement
job type
permanent
reference number
122301 / 22085
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Feladatok:

• a vállalati irányelveknek, stratégiának megfelelően biztosítja a raktár teljes szakmai felügyeletét (100-300 fő) a vállalat raktározási folyamatainak működtetése, ellenőrzése, fejlesztése mellett
• fenntartja a munkabiztonságot, az egészségvédelmet és a vagyonbiztonságot
• iránymutatást ad és támogatást nyújt az operatív működésért felelős csapatvezetőknek
• irányítja a raktári folyamatok optimalizálását, fejlesztési projektekben vesz részt
• szoros együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal
• felügyeli a költségvetést
• beszerzési folyamatokban, tendereken, pályázatokon részt vesz
• felel a létszám- és kapacitástervezésért valamint a raktár üzembiztonságáért
• felel a munkatársak teljesítmény értékeléséért, fejlesztéséért, motiválásáért
• ad hoc problémák gyors megoldása

Elvárások / Requirements

Szükséges kompetenciák:

Teljes mértékű önállóság, határozott személyiség
Kiemelkedő kommunikáció, problémamegoldó készség
Rendszerszemlélet és kiváló szervezőkészség

Elvárások:

felsőfokú szakirányú végzettség
logisztikai, áruforgalmi, raktározási ismeretek
minimum 5 éves szakmai tapasztalat
tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

versenyképes juttatási csomag
nyitott, támogató cégkultúra
biztos háttér, dinamikus környezet

Kapcsolattartó / Applications

Zsuzsanna Virág
zsuzsanna.virag@randstad.hu