purchaser | újhartyán

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
újhartyán, pest
job category
Logistics / Procurement
job type
permanent
reference number
27618 / 28520
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk számos piacon szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek, mint például optikai kijelzők, félvezetők, merevlemez-meghajtók, mobiltelefonok, autóipar, orvosi és egészségügyi ellátás, elektronika, ház és építőipar, fémfeldolgozás, papíripar, alternatív energiák és készülékek.

Általános beszerzési feladatok:

Közreműködés az SAP integrációban, az ISO / IATF átalakításban és az EMEA közbeszerzésben.

Adminisztratív feladatok:

ajánlatkérés, PR, beszerzési rendelés létrehozása, vámkezelés, heti, havi jelentések,bejövő számlák / szállítólevelek ellenőrzése.

Rendelés:

csomagolóanyagok, egyéb fogyasztás és minden egyéb, a gyártás szempontjából releváns anyag költségmegtakarítási tevékenységekben való részvétel (szállító vállalatok, anyagszállítók, szolgáltatók stb.)

Kommunikáció angol nyelven a beszállítókkal, szállító vállalatokkal, ügyfelekkel, vámügyel.

Együttműködés a beszerzésben / logisztikában (import, belföldi forgalmazás, INTRASTA és az EKAER)

Elvárások / Requirements

Középfokú használatban lévő angol nyelvtudás (az interjú része angol nyelven)

Számítógépes felhasználói ismeretek

Felsőfokú végzettség

Előnyt jelent:

SAP tudás

2-3 éves beszerzési/logisztikai tapasztalat ipari területen

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes juttatási csomag

Határozatlan idejű foglalkoztatás

Multinacionális szakmai környezet

Családias munkahelyi légkör

Szilárd pénzügyi háttérrel rendelkező vállalat

Kapcsolattartó / Information

Hircsu Nóra

nora.hircsu@randstad.hu