műszaki előkészítő | budapest

posted
contact
bianka juhász, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
logistics / procurement
job type
permanent
reference number
121516 / 20770
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Közel 30 éves múlttal rendelkező magyar cég a létesítménygazdálkodás és üzemeltetés területéről keresi megbízható műszaki előkészítőjét.

• pályázati anyagok összeállítása
• elnyert munkák műszaki feldolgozása, ütemtervek egyeztetése
• helyszíni kooperációkon való részvétel
• beszállítókkal, alvállalkozókkal való kapcsolattartás, versenyeztetés
• beérkezett ajánlatok ellenőrzése, elemzése, döntés előkészítés
• megvalósulási dokumentáció készítése
• általános műszaki adminisztráció, levelezés

Elvárások / Requirements

• nagy munkabírás
• több projekt egyidejű szervezésében való jártasság
• kimagasló szervező- és kommunikációs készség
• kiemelkedő problémamegoldó képesség
• építőmérnöki- vagy építészmérnöki végzettség
• releváns szakmai tapasztalat előny
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (AutoCAD / ArchiCAD, MS Office, stb.)
• TERC program ismerete előny
• pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk / Offer

• stabil munkahely, nívós szervezeti kultúrájú csapat
• vidám munkahelyi légkör
• önálló, változatos feladatok

Kapcsolattartó / Applications

Juhász Bianka
bianka.juhasz@randstad.hu