medior beszerző | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Logistics / Procurement
job type
permanent
reference number
26752 / 27480
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Megbízónk, több mint 200 főt foglalkoztató ingatlanüzemeltető és kivitelező vállalkozás számára keresünk Medior beszerzőt szolgáltatásbeszerzési feladatokra budapesti munkavégzésre akár azonnali kezdéssel.

A vállalatcsoport tevékenységéhez - üzemeltetés, karbantartás, takarítás -  és működéséhez kapcsolódó komplex beszerzési folyamatok kezelése

A feladatköréhez tartozó szolgáltatás beszerzési kategóriákban magas színvonalú beszerzési szolgáltatást biztosít a beszerzési folyamat teljeskörű, professzionális felügyelete mellett

Beszállítói tárgyalások lebonyolítása, beszállító fejlesztése

Szállítói értékelés

A beszerzések és versenyeztetések teljes körű lebonyolítása (ajánlati kiírás készítése, ajánlatok bekérése, azok értékelése, ártükör készítése, szerződések előkészítése és megkötése)

Az üzemeltetési, karbantartási, takarítási projektekhez kapcsolódó beszerzések és az alvállalkozók teljesítésének nyomonkövetése

Kiemelt terület az új alvállalkozók, beszállítók felkutatása és előminősítése, a jelenlegi alvállalkozói kör bővítése

Piac figyelése

Elvárások / Requirements

Egyetemi vagy főiskolai végzettség (közgazdasági/beszerzési menedzsment vagy mérnöki szakterületen)

min. 3 év részben szolgáltatásbeszerzés területén szerzett beszerzői gyakorlat

MS Office (Excel) magas szintű ismerete

Angol nyelvtudás előny

Rugalmasság

Empátia

Amit kínálunk / Offer

Vonzó juttatási csomag

Bónuszrendszer

Kiváló szakmai kihívás és fejlődési lehetőség

Színvonalas munkakörnyezet, modern, tágas irodaház

Összetartó csapat

Kiszámítható munkaidő

Akár azonnali munkakezdés

Hosszútávú munkalehetőség

Kapcsolattartó / Information

Illés-Tóth Marianna

senior recruitment consultant

marianna.illes-toth@randstad.hu