fuvarszervezési csoportvezető | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Logistics / Procurement
job type
permanent
reference number
29552 / 30851
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk egy skandináv hátterű szállítmányozó cég. Jelenleg a "Road" üzletág dinamikus, határozott új vezetőjét keressük az alábbi pozíció betöltésére:

FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok részletesen:

  • Felelős a csoport üzleti terv eléréséért
  • Gondoskodik a megbízói és alvállalkozói kör bővítéséről
  • Aktívan részt vesz a tenderek feldolgozásában és implementációjukban
  • Kapcsolatot tart a nemzetközi társosztályokkal és külföldi kirendeltségekkel
  • Elemzi a csoport eredményét havi, negyedéves, éves szinten
  • Megtervezi a csoport működését, monitorozza a csapat hatékony működését
  • Felügyeli a havi pénzügyi zárást
  • Javaslatokat tesz a csoport hatékonyabb működtetésére vonatkozólag
  • Felülvizsgálja a díjszabásokat, megállapodásokat

Elvárások / Requirements

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • 2-3 éves vezetői gyakorlat
  • Közúti szállítmányozás, fuvarozás területén szerzett tapasztalat
  • Aktív üzleti kapcsolatok
  • Nyelvtudás: angol kommunikációs szinten, (egyéb nyelvtudás előny)
  • Stratégiai és üzletfejlesztői gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és probléma-megoldó képesség
  • „CAN DO” attitűd
  • Excel, Word, Internet felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk / Offer

Mit kapsz munkád megbecsüléseként?

  • Tapasztalatodnak megfelelő piacképes alapbért
  • Cafatériát
  • Bónuszt
  • Szakmai fejlődési lehetőséget, szakmai trénigeket
  • Támogató szervezeti kultúrát

Betekintést nyerhetsz egy szállítmányozó cég mindennapjaiba és egy szuper, agilis 4 fős csapatot fejleszthetsz és koordinálhatsz.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben a pozíció felkeltette érdklődésed kérjük, jelentkezz a rendszerünkön keresztül. Ha még lenne kérdésed a jelentkezés előtt keress az alábbi elérhetőségen.

Zengő Dóra

dora.zengo@randstad.hu