értékesítési/logisztikai asszisztens (rendelés lebonyolítás) | biatorbágy

posted
contact
dorka bartók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
biatorbágy, budapest
job category
logistics / procurement
job type
permanent
reference number
124511 / 22307
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Nemzetközi, anyagmozgató gépekkel és rendszerekkel foglalkozó partnerünkhöz keresünk az értékesítési csapat támogatására értékesítési asszisztens (rendeléslebonyolító) pozícióba dinamikus kollégát biatorbágyi munkavégzéssel.

Feladatok:

A kijelölt értékesítési tanácsadók munkájához tartozó tartozó új ügyfél ill. bérgépek valamint használtgépek ill. egyéb eszközrendelések lebonyolítása a vállalatirányító rendszerben (SAP).

- A értékesítői szerződések megkötése utáni ügyfélkapcsolattartás

- Az ügyfeleknek való visszajelzés a megrendelt gépek státuszáról, a kiszállítás várható időpontjáról

- Megrendelések elküldése a gyárak ill. külső beszállítók felé

- Gyári rendelés visszaigazolások ellenőrzése

- Felmerülő módosítások elvégzése a már rögzített rendeléseken

- A megrendelések lebonyolításával kapcsolatos bizonylatok készítése

- Gépek gyári készültségi állapotának nyomon követése

- Kiszállíthatóság ellenőrzése, az ügyfél részére történő kiszállítást megakadályozó hiányosságok időben történő elhárítása

Elvárások / Requirements

- közép vagy felsőfokú végzettség
- jó kommunikációs készség
- társalgási szintű angol nyelvtudás
- kreatív gondolkodás, precíz, proaktív, önálló munkavégző képesség
- dinamikus személyiség
- pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk / Offer

- Munka egy lendületes, fiatal csapatban
- Nagyon változatos, kihívásokkal teli munka
- Versenyképes jövedelem és juttatás
- Biztos háttér egy dinamikus cégnél
- Karrierlehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Dorka Bartók
dorka.bartok@randstad.hu