beszerzési gyakornok | budapest

posted
contact
sára mazán, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
logistics / procurement
job type
permanent
reference number
125276 / 22370
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Jól beszélsz németül?
Könnyen kiigazodsz Excelben?
Már tanulóként is nagyot mersz álmodni karriered kapcsán?

Jelentkezz most Beszerzési gyakornoknak Magyarország legnagyobb autóimportőr cégéhez, ahol megalapozhatod a karrieredet! Egy szuper lehetőség, hogy már kezdőként egy piacvezető multinacionális csapat részévé válj!

- Beszerzési terület back office háttér támogatása elemzések, kimutatások készítésével
- Excelben végzendő feladatok
- Adminisztratív feladatok
- Ad-hoc feladatok

Elvárások / Requirements

- nappali tagozatos hallgatói jogviszony legalább fél évig felsőoktatási intézményben
- erős Excel ismeretek
- magabiztos Német nyelvtudás
- körülbelül 32 óra munkavállalás / hét
- autóipar iránti érdeklődés, elkötelezettség

Amit kínálunk / Offer

- szakmai fejlődés egy piacvezető vállalatnál
- hosszú távú karrierépítés
- jó csapat
- versenyképes anyagi juttatások

Kapcsolattartó / Applications

Sára Mazán
sara.mazan@randstad.hu