szenior jogtanácsos pénzügyi fókusszal | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Legal
job type
permanent
reference number
29379 / 30655
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Piacvezető,  nemzetközi háttérrel rendelkező ügyfelünk csapatának bővítése céljából keresi a pénzügyi szektorban otthonosan mozgó, tapasztalt, angolul kiválóan kommunikáló Szenior Jogtanácsos kollégáját.  A vezető jogtanácsos jobbkezeként, szaktudásával, kreativitásával és proaktivitásával segítené majd az összetartó szakértő jogi osztály működését.

  • Hazai és nemzetközi üzleti projektek jogi támogatása
  • A termékekhez kapcsolódó szerződésminták, jogi dokumentumok kidolgozása
  • A társosztályokkal kapcsolatot tartva a különböző osztályoknak történő segítségnyújtás jogi kérdéseik, problémáik esetén
  • Belső szabályzatok, eljárásrendek kidolgozása, felülvizsgálata, karbantartása, véleményezése
  • Az üzleti területek, valamint a hazai és nemzetközi projektek jogi támogatása
  • A Marketing osztálynak történő segítségnyújtás az új termékek, szolgáltatások, értékesítési csatornák és értékesítési folyamatok jogi feltételeinek kidolgozásában és bevezetésében
  • Ügyfélpanaszok, és megkeresések megoldásához, megválaszolásához jogi támogatás nyújtása
  • A vállalat önálló jogi képviselete
  • Határidők betartása és betartatása

Elvárások / Requirements

  • Jogtanácsosi munkakörben szerzett 8-10 év tapasztalat
  • Pénzügyi - Banki szektorban szerzett jogtanácsosi gyakorlat
  • Felsőfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Kiváló priorizáló képesség
  • Kreativitás, proaktivitás
  • Csapatjátékos személyiség

Amit kínálunk / Offer

A versenyképes alapbér mellett

  • cafeteriát
  • éves bónuszt
  • szolgálati gépjárműt
  • a munkavégzéshez szükésges elektronikai eszközöket

és egy rendkívül stabil multinacionális hátteret biztosít megbízónk.

Kapcsolattartó / Information

Lokáció: Budapest, VIII. kerület

Munkaidő: rugalmas